WYSYŁKA I ZWROT TOWARÓW

WYSYŁKA W CIĄGU 24H!

Zamówienia naszych Klientów realizujemy i wysyłamy w ciągu 24h od potwierdzenia płatności. Wiemy jak mocny jest to atut na tle naszej konkurencji. Zdajemy sobie sprawę z faktu, jak ważna dla naszych Klientów jest potrzeba szybkiej i sprawnej wysyłki. Często wielu z nich poszukuje pomysłu na wyjątkowy prezent dosłownie w ostatniej chwili...Zrobimy więc wszystko, aby sprostać potrzebom naszych Klientów!

ZWROT TOWARÓW

Prawo odstąpienia od umowy przysługuje Kupującemu w ciągu 14 dni od otrzymania nabytej rzeczy lub w przypadku usług -zawarcia umowy. Kupujący może odstąpić od umowy bez podawania jakiejkolwiek przyczyny. W takim wypadku Sprzedający zwróci Kupującemu wszystkie otrzymane od niego płatności. Aby odstąpić od umowy należy złożyć Sprzedającemu stosowne oświadczenie woli, pisząc na adres e-mail: graweriada@gmail.com.

Prawo odstąpienia od umowy zawartej w ramach Serwisu nie przysługuje Kupującemu (konsumentowi) m.in. w odniesieniu do umowy:

  • w której przedmiotem świadczenia jest rzecz nieprefabrykowana, wyprodukowana według specyfikacji konsumenta lub służąca zaspokojeniu jego zindywidualizowanych potrzeb;

Sprzedający zobowiązuje się do dostarczenia produktu wolnego od wad, z wyłączeniem wad wskazanych w ofercie sprzedaży.